Bet365 bonus

Zástupca Barcelony vpravo späť Dani Alves poprel návrhy, že jeho klient podpísal zmluvu s Juventusom, ale hovorí, že hráč je cieľom pre talianskych majstrov a tím v Anglicku.

Publikácie v Barcelone El Mundo Deportivo a Sport vo štvrtok Bet365 oznámili, že osemročné kúzlo Alvesa v klube skončí toto leto s prechodom do Turína na trojročnej dohode. Jeho agent a bývalá manželka Dinorah Santa Ana da Silva, povedala Marca: “Nie je pravda, že existuje dohoda.Dani nedokončil žiadnu dohodu s nikým, a práve teraz je v Brazílii a je výhradne výhradne zaoberajúci sa dobrými vecami s národným tímom. “Je pravda, že som sa stretol s Juventusom, ale nie len s nimi, “dodal Da Silva. “Stretol som sa s dvoma tureckými klubmi, jedným anglickým klubom a ďalším vo Francúzsku, ale neexistuje žiadna ponuka a nemáme čo hodnotiť.” 33-ročný Alves bol v centre prevodu ale po mesiacoch rokovaní podpísal novú dohodu s Barcou až do júna 2017 s možnosťou predĺženia o ďalší rok. Manchester United, Arsenal a PSG vedú Bet365 prenasledovanie za 40 miliónov GBP Álvaro Morata Prečítajte si viac

Alves, ktorý sa stal členom Barça zo Sevily v roku 2008 a urobil 43 zápasov pre klub, keď vyhral dvojicu tejto sezóny, bol zaradený do brazílskeho tímu pre budúci mesiac Copa América.

Juventus bol tiež prepojený s posunom pre Javiera Mascherano v Barcelone, hoci ich výkonná riaditeľka Beppe Marotta uznala, že ponuky pre jedného z hráčov nie sú ďaleko. “Dani Alves?Hovoríme o dôležitom hráči, ale on nie je náš majetok. Uvidíme, čo môžeme urobiť. “Marotta povedala Tuttomercatowebovi.” Mascherano? Toto sú mediálne situácie, ale Bet365 nechceme predávať nikoho z našej obrany, ak si Martín Cáceres neopustí voľný transfer. “V súčasnosti sme však neurobili nič, ja nemôže to potvrdiť ani poprieť. A to isté platí pre [André] Gomes a [Miralem] Pjanic.

“La Liga je liga, ktorá najlepšie reprezentuje európsky futbal.Zdá sa, že je to slabá hra, keďže hovoríme len o troch tímoch, ale ich poradie sa zlepšuje vďaka ich hodnotám na ihrisku. “Keď hovoríme o Barcelone a Realu Madrid, hovoríte o majstrovstvách, ktorí by Bet365 bonus mohli urobiť rozdiel v našej hre a byť dôležitý. ”

Marotta tiež potvrdil, že Juve by rád podpísal stúpajúcu hviezdu Domenico Berardi zo Sassuolo, ale zostáva rozhodnutý nepredávať Arsenal a Chelsea cieľ Álvaro Morata späť do Real Madrid. “Berardi je skvelý talent, existuje verbálna dohoda so spoločnosťami Sassuolo a Juventus, ktoré majú morálne právo na prvé odmietnutie a my sa chystáme dokončiť túto Bet365 dohodu,” povedal.

“Morata? Stáva sa šampiónom, urobíme všetko pre to, aby sme ho udržali v Turíne.Kľúčová doložka o spätnom nákupe Real Madrid je ako Damoklov meč, ale stretneme sa s nimi po finále Ligy majstrov. ”

zdroj: Bet365 bonus ( alternativny link ) – sk-bonus.com