Barcelona slomiti AS Roma, pobjede 6: 1. Messi zabio dva gola

BRATISLAVA. Nogometaši FC Barcelona i Bayern München postali su drugi sudionici u proljeće osam u Ligi prvaka 2015/2016. Branitelj naslova dom deklasiranoga Roma 6: 1 i dominira stol ispred E-grupe.

Na Camp Nou u Barceloni navijača nakon dva mjeseca od početka opet vidjeti u akciji jednorog Messi – Neymar – Luis Suárez. I već u uvodnom djelu, on je bio na njegovu stranu čekao tri pogotka.

Nakon četvrt sata igre došao prvi. Dani Alves za ofsajd liniji preuzeo i proći ispred prazan gol servirala Suarez – 1: 0th Tri minute zabiti opet Bet365-uplate i isplate promijenio. Nakon lijepa kombinacija je dobio na kraju Messi i pada preko Szczęsny zabio.

Rimljani radili uzet i njegov tim priznao treći put. Jednu minutu prije kraja stazom pola nazvati Suarez. Dva neobraćeni XI odred

Gólostroj Katalonci i dalje u drugom činu. A njihova igra je govor zbog za podnošenje protivnika pretvorio u spektakl.

56 minuta nakon Messi Spojeni odlične neulakomil i pomaže pri glavom prije piqué – 4: 0. Nakon sat vremena igre, argentinski topkanonier njegu petog udarca. Messi cilj u HD pic.twitter.com/Y2WnDI0k9U – Messi Statistika (@MESSlSTATS) 24. studeni 2015

Kao Suárez mogao argentinski rekord hat-trick. No, iz jedanaesterca u 76. minuti, oba izdana Neymar.Njegov slab pokušaj Szczęsny iako je uhvaćen, ali je oporavak Correira je prekratka.

neprilici Rimljani proglasili krajem Džeko, kao i jedan hitac promašio sljedeći jedanaest. Konačno bosanski častan strijelac još zabilježeno – u 91 minuta. Arsenal ima priliku

glumci dvoboj između Bayerna i Olympiakosa privući dovoljno dobro da zajednički napredni vyraďovačky. Allianz Areni, ali i dalje je daleko Arsenal i Dinamo Zagreb, obojica priznala najmanje pet golova.

Bayern je u utorak nastavio tradiciju i skinut njegov protivnik već u uvodnom djelu. Od apsolutne prevlasti izvađen tri gola u dovođenju Douglas Costa, Roberta Lewandowského i Thomasa Müllera.Robert Lewandowski je sada postigao 26 golova u 24 nastupa za klub i zemlju ove sezone. pic.twitter.com/fVI09JoTDp – stenjanje Nogomet (@Squawka) 24. studenoga 2015

U tijeku je aktivnost ometa domaću 53. minutu. Posjet Ideye utekoh da Neuer i boriti se s Badstuber naišli na njemačkoj strani središnju obranu, koja je odmah poslao glavni sudac u sobama za presvlačenje.

Iako Bavarci ukrašen pobjedu. Na završnoj 4: 0 je 70 minuta Coman.

Rezultat je pomogao Arsenalu i uvelike oživio njegove šanse za promociju. Londončani pobijediti Dinamo Zagreb kod kuće 3: 0, nakon što je dva puta gurnuo Alexis Sanchez. Jedan cilj je dodao Mesut Özil. Peterburg i dalje oklijevati

ruski prvak Zenit pobijedio je također u petom kolu glavne faze i pobijediti Valencia kod kuće 2: 0thU trenutnom naravno, ne gubi niti jedan bod. Bio je pobjednik H grupe i odavno pripada osemfinalistom tohtosezónnej izdanje. Furnirom utakmice između Zenit St. Petersburg i Valenciji.

Drugi dvoboj Olympiqueom Lyon pobjedu i Genta rođen belgijskom debitanta LM u omjeru 2: 1. Francuski klub je konačno izgubio priliku da napreduje.

Gent zahvaljujući ciljeva iz Kalifa Coulibalyho peta minuta prekida došao na drugo mjesto po jedan bod ispred Valenciji. U posljednjem kolu gostima kod kuće i Zenit Valencia dočekuje Lyon.

Ciljevi: 2 Gordejčuk – 68 A. Mehmedi, YC 9. Gordejčuk, A. Hleb 32, 63. Stupovi 84 A. Volodko – 34 K. Kampl, 79 Wendell 90-Donati, vladaju: Clément Turpin (Francuska)

Ciljevi: 15 i 44. L. Suarez, 18 i 60. Messi Pique 56., 77.Adriano Correia – 90 + Džekois, YC. 41 Pique, 57. Dani Alves, Messi 64-62 Vainqueur, vladaju: Cüneyt Cakir (TUR)

Ciljevi: 33 i 69 Alexis Sanchez, 29 Özil, YC: 65 Monreal (arsen) odlučuje Viktor Kassai (Mađarska)

Ciljevi 8. Douglas Costa, 16. Lewandowski, T. Müller, 20, 70,. Coman ŽK: J. Boateng 42-63 Milivojević, RC.. 53. H. Badstuber (Bayern), vladao Jonas Eriksson (Švedska)

Ciljevi: 35 Jarmolenko (a sobe udarac ), 64 D. González, YC: 36 Danilo Silva, 38 Garmash 69 Sidorčuk (sve Kiev), vladaju Carlos Velasco Carballo (Španjolska)

ciljevi 20. G. Cahill. , 73. Willian, Oscar 77. 90. + Zouma, YC: 59 N. Matić, 84. Fabregas (oba Chelsea), TC: 41 Ben Haim godine. 1982 (Tel Aviv), bilo je: Alberto Undiano Mallenco (Španjolska)

Ciljevi:. 15. Šatov, 74.Dziuba, YC 17. Criscito, Yousoupoff 71, 78 Witsel – 45. Mir Rafael Vicente 71 Gaya, RC. 80. Reuben toranj vladaju: Svein Oddvar Moen (NOR)

Ciljevi 7. Ferri – 32 D. Milićević, Coulibaly 90, YC: 38 Bedimo, Ferri 48-16 L. Nielsen Renato Neto, 25, 58 Fokea, Kums 75, 87 Asare, 90. + Raman, on vladao. Sergej Karasev (RUS)