Bayern Mníchov trpezlivo porazil Bet365

Tím Pep Guardiola mal nevýrazný displej a Mainz, ktorý je piaty v stôli, šiel o 1-0 hore, keď Jairo Samperio dorazil na ďaleké miesto, aby prerazil Giulia Donatiho cez Manuel Neuer v 26. minúte.Cristiano Ronaldo pokutu pomáha Real Madrid k víťazstvu proti Levante Prečítajte si viac Bayern, ktorý bol 5. decembra Borussia Mönchengladbach naposledy zbitý, vyrovnal 25 minút jazdy od Arjena Robbena v 64. minúte.Kríž bol nastavený Arturom Vidalom a Robben ovládal loptu predtým, než narazil na búrlivú ľavú nohu a strelil svoj prvý gól od Bet365 novembra. Bayern tlačil druhý gól, ale Mainz ich udrel na prerušenie, keď Daniel Brosinski našiel Juliana Baumgartlingera a jeho zníženie bolo premenené z okraja oblasti Córdoba. “Hra bola jasným znamením, že v Bundeslige nie je ľahké zvíťaziť,” povedal tréner Bayernu Pep Guardiola. “Gratulujem Mainzovi k víťazstvu. V druhom polčase to nebolo ľahké, s 10 hráčmi v ich pokutovom území, ale mali sme dosť šancí na výhru hry.Stále máme veľa práce na obranu nášho titulu. “Bayern má 62 bodov, zatiaľ čo Borussia Dortmund má 57, keď porazili SV Darmstadt 2-0.

Adrian Ramos -half hlavičky dal Dortmund 38 minút-vedenie v Darmstadte, útočník flicking Gonzalo Castro je jemné curling loptu okolo Christian Mathenia, Bet365 pred Erik Durm skončil od blízkeho dosahu po viac dobrú prácu Castro. “Víťazstvo dáva nám obrovský náskok, “povedal tréner Dortmund Thomas Tuchel.Dortmund hral Bayern v sobotu. Gladbach zostal štvrtý na 39 bodoch po prekonaní Stuttgartu 4-0, zatiaľ čo Schalke 04 porazil Hamburg SV, ktorý v 45. minúte poslal Johana Djourou, 3-2.